plany na 2016

Często spotykamy się w mniejszym gronie, poza oficjalnymi zlotami czy rajdami. Podzielmy się sprawozdaniami z takich spotkań, nawet jak to są wypady rodzinne czy wyjazdy tylko swoja 2CV, czy też w większym gronie.

Moderator: magdabar

plany na 2016

Postprzez jan2cv » 5 sty 2016, o 14:21

Niestety forum zdaje się martwe. Może ktoś jednak ma coś do zaproponowania odnośnie wspólnych wyjazdów w 2016 roku
W tej chwili sytuacja jest taka:
Narodowy zlot we Francji w dniach od 04 do 08 maja nie ma chętnych, a szkoda, bo to są piękne zloty.
Wyjazd do Obroczy w Boże Ciało - jest jakaś ekipa, ale są jeszcze wolne miejsca, organizuje Dobromir
Wyjazd do Holandii na zlot Citroenów od 11 do 14 sierpnia - są prawdopodobnie 2 ekipy. Jedna na wyjazd bez noclegów po drodze, chyba 10 sierpnia, druga ekipa, w której jadę ja, wyjazd 6 sierpnia 5 noclegów ze zwiedzaniem Amsterdamu i Rotterdamu, powrót dwa dni 14 i 15 sierpień.
Avatar użytkownika
jan2cv
Administrator
 
Posty: 21
Dołączył(a): 13 paź 2014, o 17:21

Re: plany na 2016

Postprzez magdabar » 16 sty 2016, o 21:13

Dlaczego na tym forum na pierwszej stronie nie pokazują się najświeższe posty??
skąd mam wiedzieć że gdzieś w jakimś dziale, zagnieżdżone w jakimś wątku jest coś nowego napisane?
i jak tu się dziwić że forum martwe - po prostu na pierwszy (i jak się wydaje jedyny w tym momencie) rzut oka nie widać że coś się dzieje :(
chyba trzeba zmienić jakieś ustawienia. Myślę że może to zrobić jedynie administrator, bo moderator jakoś tego zrobić nie potrafi :(
magdabar
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 lis 2014, o 17:08


Powrót do Spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron